Kategoria: Norwegia

Teksty opublikowane w tej kategorii.
Norwegia: MyCall Abonamenty
Autor: MyCall.no

Telekomunikacja

MyCall ulepsza swoje abonamenty! Teraz dostaniesz jeszcze WIęCEJ MINUT, SMS, MMS i MB! I to wszystko za TE SAME pieniądze! Karta bankomatowa czy Faktura? Nie posiadasz jeszcze norweskiego numeru personalnego? Nie posiadasz jeszcze zdolności kredytowej? Nie szkodzi! Z MyCall otrzymasz ten sam abonament posiadając tylko kartę bankomatową! Darmowe minuty dotyczą połączeń zarówno na numery stacjonarne, jak i numery komórkowe! Darmowe minuty NIE dotyczą połączeń na numery specjalne. Naliczanie jest sekundowe, co daje ci możliwość wykorzystania każdej minuty co do sekundy! Wysyłanie darmowych SMS oraz MMS dotyczy zarówno Norwegii, jak i krajów wliczonych w abonament.

» Cay artyku: 'MyCall Abonamenty' (1021 B wicej) Wylij artyku do znajomych Strona gotowa do druku
Norwegia: MyCall Norway Mobile
Autor: Lebara.no

Telekomunikacja

Tani roaming? Niemożliwe? A jednak! Teraz TANIO nawet będąc w Polsce! Już od 01.03 możemy korzystać ze swojego telefonu za granicą, nie martwiąc się wysokimi cenami. Koniec z bawieniem się w zmiany kart SIM odwiedzając rodzinę i przyjaciół w Polsce , jadąc na urlop do Włoch czy na zakupy do Wielkiej Brytanii! Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, www.MyCall.no drastycznie tnie ceny!

» Cay artyku: 'MyCall Norway Mobile' (1356 B wicej) Wylij artyku do znajomych Strona gotowa do druku
Norwegia: Praca w Norwegii
Autor: hrc.pl

Informator

Osoby szukujące zatrudnienia w Norwegii muszą uzyskać zezwolenie na pobyt równoznaczny z pozwoleniem na pracę. Wyjątkiem są grupy zawodowe:
- usługodawcy np. osób zatrudnionych u zagranicznego pracodawcy, wykonującego w imieniu tegoż pracodawcy usługi/zlecenia w Norwegii,
- osoby prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną w jednym z państw UE,
- studenci studiujący w Norwegii
- obywatele państw UE posiadających prawo pobytu, prawo pracy, zezwolenie na osiedlenie się w Norwegii minimum 12 miesięcy przed dniem 1 maja 2004 roku.

» Cay artyku: 'Praca w Norwegii' (2171 B wicej) Wylij artyku do znajomych Strona gotowa do druku
Norwegia: O Norwegii
Autor: Amicha

Norwegia

Norwegia jest najbardziej wysuniętym na północ krajem Europy. Jej bogactwo stanowią niezwykłe i ogromnie zróżnicowane krajobrazy, które są efektem działalności morza i lodowców pokrywających także obecnie znaczne obszary kraju. Bardzo wysoki standard infrastruktury turystycznej (z dużym zróżnicowaniem cenowym) przyciąga liczne rzesze turystów, także tych mających niewielkie możliwości finansowe.Klimat Norwegii jest niezwykle zróżnicowany, co wynika z położenia geograficznego oraz oddziaływania Prądu Zatokowego (Golfsztromu). Prąd ten sprawia, że na wybrzeżach utrzymują się temperatury zbliżone do polskich. Wewnątrz kraju, a zwłaszcza Klimat w Norwegii jest niezwykle zróżnicowany, co wynika z położenia geograficznego oraz oddziaływania Prądu Zatokowego w górach i na fieldach, klimat jest znacznie surowszy.

» Cay artyku: 'O Norwegii' (4627 B wicej) Wylij artyku do znajomych Strona gotowa do druku

:: Languages ::

Preferowany jzyk:

Deutsch English Polski

:: Propagation ::

:: WebLinks ::

:: Webwweb.pl ::

katalog stron

:: Login ::

 


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj si!

Socjologia HDD Domy Angielski Metale* Psychologia
Page created in 0,666785 Seconds